Çekmeköy Özel Güvenlik Şirketleri

Çekmeköy Güvenlik Şirketi

BİZE ULAŞIN : 0216 595 22 72                İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

 

İstanbul Anadolu yakasının gözde semtlerinden olan Çekmeköy ilçesinde de hizmet veren Kaytan Özel Güvenlik Şirketi; Site, konut, hastane, fabrika, iş yeri ve AVM gibi özel ve tüzel kurumlara özel güvenlik olarak yasalara uygun, gerekli yetkinlik belgelerine sahip, özel güvenlik firmamızla ve konusunda uzman, eğitimli çalışma arkadaşlarımızla çekmeköy özel güvenlik şirketi olarak özel güvenlik hizmetleri sunmaktayız.

KAYTAN GÜVENLİK, Çekmeköy özel güvenlik şirketleri arasında özel güvenlik hizmetlerini gerçekleştirirken uydu bağlantılı devriye sistemini kullanarak anlık kontrol sağlamaktadır.

Hizmet verdiğimiz projeler de olabilecek hırsızlık, sabotaj, saldırıları gibi muhtemel tehditlere karşı caydırıcılığı yüksek olan ve güvenlik sağlayan birim olarak Çekmeköy bölgesinde özel güvenlik hizmeti sunmaktayız.

Özel güvenlik hizmeti sunmak için gerekli olan valilikten alınmış özel güvenlik hizmeti izin belgesi olması zorunludur. Eğer hizmet vereceğimiz kurumunuzda bu gerekli olan belgeler mevcut değilse, kurumunuzdan alacağımız yetki ile gerekli başvuruları yaparak kurumunuzun ihtiyacına yönelik, Silahlı yahut silahsız özel güvenlik hizmeti izin belgesi müracaatlarını yaparak ve iş takibi neticesinde gerekli izinleri alabilmekteyiz.

Kaytan Güvenlik çalışanları olarak Zeytinburnu, Kadıköy, Ümraniye, Kağıthane, Kartal, Sultangazi, Sultanbeyli, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sancaktepe, Şişli, Tuzla, Üsküdar, Zekeriyaköy, Etiler, Bahçeşehir, Boğazköy, Uskumruköy, Gayrettepe, Gebze, Mecidiyeköy, Maslak, Güngören, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Esenyurt, Bakırköy, Esenler, Çekmeköy, Bahçelievler, Beylikdüzü, Beyoğlu,  Bağcılar, Beykoz, Beşiktaş, Avcılar, Çatalca, Bayrampaşa, Başakşehir, Maltepe,  Ataşehir , Kıraç, Pendik, Kurtköy, Arnavutköy, Adalar, Büyükçekmece gibi semtlerde faaliyet göstererek  müşterilerimize ulaşma alt yapımızı her geçen gün genişletiyoruz.

Çekmeköy Avm Güvenliği
Çekmeköy Otel G
üvenliği
Çekmeköy
 Plaza Güvenliği
Çekmeköy Holding G
üvenliği
Çekmeköy
 İş Merkezi Güvenliği
Çekmeköy
 Site Güvenliği
Çekmeköy Villa G
üvenliği
Çekmeköy Konut G
üvenliği
Çekmeköy Fuar Güvenliği

Çekmeköy Dershane Güvenliği
Çekmeköy Cafe G
üvenliği
Çekmeköy Restaurant G
üvenliği
Çekmeköy Hastane G
üvenliği
Çekmeköy Sosyal Tesis G
üvenliği
Çekmeköy Depo G
üvenliği
Çekmeköy Antrepo G
üvenliği
Çekmeköy İnşaat Güvenliği
Çekmeköy Şantiye Güvenliği

Çekmeköy Festival Güvenliği
 Çekmeköy Organizasyon G
üvenliği
 Çekmeköy Stand G
üvenliği
 Çekmeköy Fabrika G
üvenliği
 Çekmeköy Market G
üvenliği
 Çekmeköy Ma
ğaza Güvenliği
 Çekmeköy Banka G
üvenliği
 Çekmeköy Okul G
üvenliği
 Çekmeköy Özel Koruma Güvenliği

 Gerekli izinleri aldıktan sonra kurumunuzun ihtiyacına yönelik olarak Çekmeköy bölgesinde fiziki olarak silahlı ya da silahsız özel güvenlik hizmeti vermekteyiz.