Tuzla Güvenlik Şirketi

Tuzla Güvenlik Şirketi

 

BİZE ULAŞIN : 0216 595 22 72                İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

 

TUZLADA KAYTAN GÜVENLİK

 

Kaytan Güvenlik Şirketi olarak, Tuzlada; Tuzla Güvenlik Şirketleri arasında geniş hizmet yelpazesiyle onlarca firma, özel kişi, organizasyon, kurum ve kuruluşa,  güvenlik hizmetleri sektöründe, koruma ihtiyaçlarınızı karşılayan güvenlik firmamız, güçlü referansları ile sektörde ilk tercihler arasında yer alıyor.

 

SİTE ve KONUT GÜVENLİĞİ

Site güvenliği ve de sosyal tesisler gibi insan popülerliğinin fazla olduğu alan ve mekânlarda düzen ve güvenlik önemlidir. Güvenlik Firması olarak toplu yaşam alanlarınızda ve tesislerinizde bina ve tesis güvenliği hizmeti veriyoruz. Site gibi kalabalık yaşam alanlarında, insan trafiğini kontrol etmek zordur. İşportacıların ve hırsızların girmesini engellemek, ziyaretçileri ve araçları kontrol altına almak profesyonel bir iş gerektirir. Bu konuda da site güvenliği alanında profesyonel hizmet sunuyoruz.

 

Tuzla Güvenlik Şirketi olarak Güvenlik hizmeti adı altında şu uygulamaları yapıyoruz;

1- Öncelikli olarak site ve bina sakinlerinin isim listesini oluşturuyoruz. Girişlerinde mahsur bulunmayan kişi/kişilerin isimlerini kaydediyoruz. Site/konut sakinlerinin onayı olmadan herhangi bir kişinin siteye/binaya girişine izin vermiyoruz.

2- Site ve ziyaretçi otoparklarında araçların güvenliğini sağlıyoruz. Misafirlerin, araçlarını ziyaretçi otoparkına park etmelerini sağlıyoruz.

3- Düzenli olarak bina içi yangın kapılarını kontrol altında tutuyoruz. Olası acil durumlarda kapıların/çıkışların kullanılır olmasını sağlıyoruz.

4- Site/bina içi ve dışında belirlenen güzergâhlarda devriye geziyoruz.

5- Siteye/binaya giren site sakini harici herkesin bilgi kaydını tutuyoruz. Teknik servis elemanları, kargo, posta, kurye hizmeti için gelenlerin kontrolünü ve teyidini yapıyoruz.

 

AVM GÜVENLİĞİ

Avm güvenliği son yıllarda sayısı giderek artan alışveriş merkezleri, yüksek standartlarda kontrollerin yapılması gereken yerlerin başında geliyor. Dar alanda yaşanan yoğun kalabalık ortamında güvenlik ihtiyacı üst seviyelere çıkıyor. Özel güvenlik sektörü, avm güvenlik hizmeti için temin ettiği güvenlik personeli ile giriş çıkışlardan kat aralarına ve otoparklara kadar alışveriş merkezinin her alanında güvenliğin sağlanması için hizmet sunuyor.

 

Giriş kontrolleri ve kat güvenliği yanında kapalı otopark güvenliği hizmeti de sunan şirketimiz, LPG’li araç kontrolünden bagaj kontrolüne, yükseklik sınırını

 

 

aşan araçların uygun park yerlerine yönlendirilmesinde AVM içerisindeki mağazalara mal getiren araçların giriş çıkış ve kayıt kontrollerine kadar, firmamız kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor.

 

HASTANE GÜVENLİĞİ

Hastane güvenliği hizmetleri, uygulama olarak en zor alanlardan biridir. 7/24 hizmet veren kurumlar olarak birçok riski barındırır. Sağlık, zaten son derece hassas bir sektördür. Bu sebeple hasta, hasta yakınları, ziyaretçiler ve çalışan personelin sürekli girip çıktığı ve adli olayların sık görüldüğü yerlerdir.

 

Tam zamanlı çalışan hastane personelinin güvenliği yanında hasta ve hasta yakınlarının güvenliği de önemlidir. Halka açık bir alan olan sağlık kurum ve kuruluşların güvenliğinin sağlamada uzman personeli ile kaliteli bir hizmet sunarız. Kaytan Güvenlik, özel güvenlik ve koruma hizmetleri ile hastane güvenliği denildiğinde ilk akla gelen firmadır.

 

Daha güvenli çalışma alanları için eğitimli ve tecrübeli özel güvenlik ekibi ile profesyonel bir hizmet sunarız. Şirketimiz, 2009 yılından bu yana hastane güvenliği hizmeti sunan kurumsal bir firmadır.

 

5188 sayılı yasanın öngördüğü şekilde kurulan bir firma olarak, faaliyet izin belgeli ve ISO kalite belgeleri ile her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttırmaktayız. Hastane güvenliğinde fark yaratan hizmetleri ile adını duyurmaktadır.

 

Silahlı silahsız güvenlik ve koruma hizmeti için firmamızla iletişime geçebilir, kaliteli, güvenilir ve etkili bir hastane güvenlik hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz. Sorunsuz ve kusursuz bir güvenlik hizmeti için doğru adrestesiniz.

 

En ileri teknolojileri kullanan şirketimiz, modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda hastanelerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamada en çok tercih edilen firmadır.

 

HAVALİMANI GÜVENLİĞİ

Havalimanı güvenliği alanında yurt içi ve yurt dışı on binlerce kişinin gelip geçtiği, havalimanları güvenlik açısından en büyük riski içinde barındırır. Ekipler her daim tetikte olmalı, teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmalıdır. Herhangi bir zafiyet durumunda uluslararası itibar tehlikeye girmekle kalmaz; yurt içinde yolcularda havaalanları ile ilgili tereddütler yaşar. Onca canın, malın kaybına girmeye dahi gerek yok.